Prekių katalogas

BabyBjörn maitinimo kėdutė Powder Pink/Grey 067255

7-14 d.d.

Delivery time on 2021 06 15

Prekės kodas 2018553

254,99 €
Prekės savybės
GamintojasBABYBJÖRN
Amžius3-4, 0-2
LytisBerniukams ir mergaitėms
SpalvaRožinė
Prekės kategorijaBaldai kūdikiams
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
BabyBjörn maitinimo kėdutė Powder Pink/Grey 067255
254,99 €
  • Patogi, ergonomiška ir saugi kėdutė;
  • Reguliuojamas ir nuimamas dėklas;
  • Lengva valyti;
  • Galima naudoti vaikams nuo 6 mėnesių iki 3 metų.

Kėdutė patogi jūsų vaikui, o jos saugumas užtikrina ramybę tėvams. "BABYBJORN" aukšta maitinimo kėdė turi unikalų saugos sprendimą su reguliuojamu padėklu, kuris užsifiksuoja. Tai užtikrina, kad jūsų vaikas saugiai laikosi vertikalioje padėtyje valgio metu. Saugos diržai suteikia papildomą apsaugą. Aukštą kėdę lengva valyti. Sulankstyta kėdė, yra lengva ir patogi pasiimti su savimi į kelionę.Kėdutė tinka vaikams nuo 6 mėnesių iki 3 metų.

BABYBJÖRN
BabyBjorn – vienas garsiausių vaikiškų prekių gamintojų pasaulyje. Įmonė savo produkciją gamina ir tobulina nuo 1961 metų. Todėl šiandien BabyCity/ToyCity parduotuvėse galite rasti patikrintų ir patikimų, stilingų ir tuo pačiu praktiškų prekių mažyliams: nešioklių, gultukų, prekių higienai ir vaikų maitinimui, o kasdienybę praskaidrinti gali BabyBjorn žaisliukas. Pagrindinės ir svarbiausios BabyBjorn vertybės yra saugumas, kokybė ir dizainas. Būtent tai atsispindi jų gaminiuose. Patogios tėvams ir smagios vaikams – BabyBjorn nešioklės; ergonomiškieji, kūdikius raminantys gultukai, stilingi tik iš kokybiškų medžiagų pagaminti naktipuodžiai ir kiti higienos reikmenys; dailūs ir mažiems pirštukams pritaikyti indai ir įrankiai. Kad laikas gultuke būtų dar smagesnis, tam padės BabyBjorn žaisliukas. Įsitikinti gaminių kokybe galite tik juos išbandę! Taip pat BabyBjorn yra tas prekinis ženklas, kuris gamina, tik ilgaamžius daiktus, todėl jų gaminius galėsite perleisti jaunesniems vaikučiams, o veresniojo brolio ar sesės žaisliukas pradžiugintų kiekvieną mažylį. Švediškojo BabyBjorn gimimo istorija yra paprasta – palengvinti mažylius auginančių tėvų kasdienybę.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę