Prekių katalogas

TOMMEE TIPPEE sterilizatorius mikrobangų krosnelei 42361081

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2550040

43,67 €
Charakteristikos
GamintojasTOMMEE TIPPEE
Prekės kategorijaKūdikiams
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
TOMMEE TIPPEE sterilizatorius mikrobangų krosnelei 42361081
43,67 €

Lengvas ir kompaktiškas, lengvai naudojamas naujasis mikrobangų sterilizatorius sterilizuoja 4 buteliukus ir visus jų priedus per 4-8 min., priklausomai nuo mikrobangų krosnelės galingumo. Dar didesniam patogumui - reikmenys lieka sterilūs 24 val po steriliazvimo (jeigu per tą laiką neatidengiamas steriliaztoriaus dangtis).


  • Kompaktiškas, tinka naudoti namuose ir kelionėse.
  • Tinkamas Closer to nature buteliukams.
  • Itin lengva sudėti reikmenis į sterilizatorių.
  • Pridedama: 1 Pure čiulptukas, žnyplės žindukams išimti.
  • Be Bisfenolio A.
  • Į komplektaciją neįeina buteliukas bei šepetėlis.


„Tommee Tippee®“ – vienas patikimiausių ir labiausiai atpažįstamų kūdikių prekės ženklų visame pasaulyje. Milijonai šeimų užaugo su mūsų produkcija, kuri yra geriausiai žinomas kūdikių prekės ženklas Didžiojoje Britanijoje jau beveik 50 metų! Įmonė labiausiai garsėja puodelių ir stalo įrankių gamyba. Savo produktais stengiamės palengvinti tėvelių dalią kiekvienoje vaiko augimo fazėje. Prekės ženklo reputacija ir įsipareigojimas gaminti kokybišką ir inovatyvią produkciją užtikrina įmonės lojalumą ne tik iš kartos į kartą, bet ir iš tėvėlio – tėveliui.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę