Prekių katalogas

Kelioninis maisto šildiklis TOMMEE TIPPEE

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2550009

30,03 €
Charakteristikos
GamintojasTOMMEE TIPPEE
Prekės kategorijaKūdikiams
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Kelioninis maisto šildiklis TOMMEE TIPPEE
30,03 €

Kelioninis buteliukų šildytuvas puikiai tinka pašildyti nutrauktą pieną kelionėse. Pripildykite nerūdijančio plieno termosą atvėsintu virintu vandeniu ir, atėjus maitinimo laikui, išpilkite vandenį į apverstą matinį šildytuvą ir pašildykite buteliuką. Mažas, telpa į mamos krepšį, tad galėsite jį nešiotis su savimi.


Išvykos metu galėsite kelis kartus pašildyti maistelį.

Idealiai tinka kelionėms.

Nešiojamas, kompaktiškas.

Tinkamas Tommee Tippee Closer to nature buteliukams.

Telpa dauguma Tommee Tippee buteliukų


5010415230003


„Tommee Tippee®“ – vienas patikimiausių ir labiausiai atpažįstamų kūdikių prekės ženklų visame pasaulyje. Milijonai šeimų užaugo su mūsų produkcija, kuri yra geriausiai žinomas kūdikių prekės ženklas Didžiojoje Britanijoje jau beveik 50 metų! Įmonė labiausiai garsėja puodelių ir stalo įrankių gamyba. Savo produktais stengiamės palengvinti tėvelių dalią kiekvienoje vaiko augimo fazėje. Prekės ženklo reputacija ir įsipareigojimas gaminti kokybišką ir inovatyvią produkciją užtikrina įmonės lojalumą ne tik iš kartos į kartą, bet ir iš tėvėlio – tėveliui.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę