Prekių katalogas

Lyginimo sistema Miele B 3847

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 333967

1 749,00 €
72,87 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 1 749,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 1 749,00 €, eilinės įmokos suma – 72,87 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 319,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 354,80 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 442,25 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 529,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 442,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 529,70 €
Prekės savybės
GamintojasMiele
Vertikalus garo srautas +100 g/min
Automatinis išsijungimas +Taip
Kalkių šalinimo funkcija +Yra
Apsauga nuo lašėjimo +Ne
SpalvaPilka
Vandens rezervuaro talpa, l1.25
Prekės kategorijaLyginimo sistemos
Lyginimo sistema Miele B 3847
1 749,00 €
Vandens rezervuaras

Vandens rezervuaras

Paranku ir nesudėtinga

Ištverminga: 1,25 l talpos vandens rezervuaro užtenka visai lyginimo valandai.

Įveikti didesnius skalbinių kiekius ir retkarčiais papildyti vandens? Taip, tai įmanoma, nes "FashionMaster" vandens bakelis net ir lyginant bet kuriuo metu ir visiškai paprastai gali būti išimtas ir pripildytas įprasto vandentiekio vandens. Dėl naudotojui pritaikytos ir plokščios formos galima pripildyti net ir po žemais vandens čiaupais. Dėl 1,25 l talpos galimas maždaug vienos valandos lyginimas be pertraukų.

Daugiasluoksnis lyginimas

Daugiasluoksnis lyginimas

Mažiau pastangų lyginant

Taupo jėgas ir laiką: Daugiasluoksniai skalbiniai išlyginami vienu brūkštelėjimu. Apversti? Nereikia!

Taupykite jėgas ir laiką! Kelių sluoksnių ir stori tekstilės gaminiai su "FashionMaster" apdirbami tik paprastai, o ne dvigubu būdu. Dėl didelio garų kiekio ir aukšto slėgio įmanoma, kad ir storesni tekstilės gaminiai, pavyzdžiui, džinsai, gali būti lyginami tik iš vienos pusės, bet bus tobulai išlyginti.

1–2 pakėlimo sistema

1–2 pakėlimo sistema

Be jėgos

Dvi rankenos, nulis jėgos! Dėl patentuotos "1-2-Lift" pastatymo sistemos bus paruošta darbui vos per keletą sekundžių.

Dvi rankenos – jokios jėgos! Su patentuota1–2 pakėlimo sistema visą prietaisą, kurį sudaro lygintuvas, garų generatorius ir lyginimo stalas, pastatysite be jokių pastangų. Atblokuokite ir nuleiskite į horizontalią padėtį – beveik kaip nuo burtininko rankos. "FashionMaster" ne tik lygina skalbinius, bet ir tausoja Jūsų nugarą!

Tolydžiai reguliuojamas aukščio nustatymas

Tolydžiai reguliuojamas aukščio nustatymas

Tikslus darbinis aukštis

Ergonomiška: Įmont. dujų slėgio spyruoklė pakelia lyginimo lentą iki idealaus darb. aukščio. (83 iki 102 cm)

Patogiai ir tolygiai reguliuojant pakelsite lyginimo lentą tiksliai iki norimo darbinio aukščio. Įmontuotos dujų slėgio spyruoklės pagalba pasieksite idealų darbinį aukštį nuo 83 iki 102 cm.

Ratukai

Ratukai

Mobili ir manevringa

Mobilu ir manevringa: Lyginimo lentą "FashionMaster" paprasta perstumti bet kur, kur tik pageidaujate.

Mobilu ir manevringa: "FashionMaster" net ir sulankstytas stovi ant savo kojų ir pagal Jūsų norus gali būti pritaikytas bute. Naudojant grindis tausojančius ratukus jį galima lengvai pervežti. Kilimo kraštai, durų slenksčiai arba atskiros pakopos nėra kliūtis.

"Comfort-Zone"

Didelė lyginimo lenta

Vienu brūkštelėjimu: Visą marškinių ar palaidinės priekį išlyginsite vienu kartu, nes drabužio nereikės patraukti.

Ant 120 x 40 cm matmenų lyginimo stalo pakanka vietos net ir ilgoms kelnėms lyginti. Lyginimo stalo gale esanti "ComfortZone" sritis yra tokios formos, kad vienu brūkštelėjimu galėsite išlyginti visą palaidinės ar marškinių priekį, šių drabužių neperdedant. Sutaupysite laiko.

Automatinis plovimas

Automatinis plovimas

Visada puikūs rezultatai

Neblėstantis lyginimo džiaugsmas: Skalavimo funkcija iš garintuvo pašalina mineralinių medžiagų likučius.

Norint užtikrinti nuolatinę garintuvo galią, kas tam tikrą laikotarpį iš prietaiso reikia išplauti mineralinių medžiagų likučius, susidariusius išgaravus vandeniui. Pagal suvartotą vandens kiekį "FashionMaster" automatiškai apskaičiuoja, kas kiek laiko reikia išplauti prietaisą. Suėjus terminui, plovimo programa pradedama vos įjungus "FashionMaster". Viskas, ką reikia padaryti Jums – tai iš stalčiaus išpilti likusį vandenį.

Valdomas pirmasis paleidimas

Valdomas pirmasis paleidimas

Lengvesnis pirmasis paleidimas

Tiesiog paleisti: prieš pirmąjį paleidimą prietaisas paragins nustatyti ekrano kalbą ir vandens kietumą.

Prieš pirmą kartą naudojant "FashionMasters", prietaisas Jus supažindins su visais svarbiausiais nustatymais. Paskui pasirinkite kalbą, kad galėtumėte perskaityti prietaiso siunčiamą informaciją, ir nustatykite vandens kietumą. Prietaisas automatiškai parinks optimalius kalkių šalinimo intervalus. Taip užsitikrinsite tobulą savo "FashionMaster", o sau – ilgą prietaiso tarnavimo trukmę.

Valdomas kalkių šalinimas

Valdomas kalkių šalinimas

Efektyvus kalkių šalinimas pagal vandens kietumą

Ilgaamžis dėl pašalinamų kalkių: Pripildžius kalkių šalinimo priemonės, įsijungs automatiškai, paspaudus mygtuką.

Jeigu prieš pirmą kartą naudodami prietaisą nustatėte vandens kietumą, prietaisas automatiškai parinks kalkių šalinimo intervalus ir reguliariai Jums apie tai primins. Kalkių šalinimo procesą paleiskite vienu mygtuko paspaudimu. Ekrane pasirodys raginimas pripildyti tinkamos kalkių šalinimo priemonės, o visą kitą prietaisas atliks savarankiškai.

„CoolDown“ (atvėsinimo) funkcija

„CoolDown“ (atvėsinimo) funkcija

Saugu yra saugu

Ypatinga sauga: Nenaudojant lygintuvo, po 3 minučių jis automatiškai išsijungia.

"Miele" SAUGUMUI teikia ypatingą reikšmę: judesio jutiklis ir mygtukų stebėsenos sistema užtikrina, kad po maždaug 3 min. nenaudojamas lygintuvas išsijungtų savaime. Tiesiog pajudinus, jis vėl automatiškai įsijungia.

"Auto Off" funkcija

Geras jausmas

Jokių rūpesčių: Nenaudojant lygintuvo arba garintuvo ilgiau nei penkiolika minučių, prietaisas išsijungia.

Nenaudojant lygintuvo arba garintuvo ilgiau nei penkiolika minučių, prietaisas visiškai išsijungia. Taigi tokios mintys kaip "oi, pamiršau išjungti lygintuvą" – jau praeitis.

Lygintuvo padas su korio pavidalo struktūra*

Lygintuvo padas su korio pavidalo struktūra*

Išskirtinė savybė

Rezultatas: Tarp korių susidarius garų sluoksniui, lygintuvas švelniai, efektyviai išlygina skalbinius.

Ši jau pasiteisinusi "Miele" korio pavidalo būgno savybė dabar tapo išskirtiniu "FashionMaster" bruožu. Dėl patentuoto korėto pado kitaip nei įprastuose lygintuvuose garai siauromis angelėmis tolygiai pasiskirsto po visą lygintuvo padą. Susidariusiu garų sluoksniu lygintuvas švelniai ir tolygiai slys jūsų skalbiniais.

Garai

Garai

Juntamas skirtumas naudojant garus

Tai daugiau nei karštas oras: Prof. lyginimo rezultatui – 4 barų garų slėgis ir 100 g/min nuolatinio garų tiekimo.

Su 4 barų slėgiu ir nuolatiniu garų kiekiu nuo 100 g/min, su "FashionMaster" pasieksite profesionalių lyginimo rezultatų. Sausi garai prasiskverbia net pro storiausias medžiagas, taip sutrumpindami lyginimo laiką. Naudosite lygindami atskiras garo sroves ar nuolatinį garinimą, nuspręsti padės ant lygintuvo esantis garų mygtukas.

Garinis lygintuvas

Garinis lygintuvas

Greitai atgauna formą

Labai patogu: tekstilės gaminiai kaip suknelės, kostiumai, užuolaidos švelniai išlyginami ir atnaujinami.

Gariniu lygintuvu pašalinsite negražias klostes ir siūles savo švarke, sportiniame švarke, vakariniuose rūbuose arba užuolaidose. Jis sveria tik pusė tiek, kiek lygintuvas, bet jame yra toks pat garų slėgis ir kiekis. Antgalis su šepetėliu pakelia tekstilės gaminių pluoštą ir užtikrina tobulą atstumą iki jų. Garinį lygintuvą galima naudoti ir tuomet, kai "FashionMaster" yra sulankstytas vietos taupymo tikslais.

Pripūtimo funkcija

Pripūtimo funkcija

Ypatinga priežiūra

Lengva: Oro burbuliukai tekstilės gaminius išlygina, bet nesuploja.

Viskam, kas turi būti ištiesinta, bet ne išlyginta, "FashionMaster" lyginimo lenta siūlo išpūtimo funkciją. Ventiliatorius tarp tekstilės ir lyginimo lentos sudaro oro tarpą, kad būtų suteikta forma raukinukams, kašmyro megztiniams ir pan. Ta pati funkcija padeda neperspausti siūlių.

Ištraukiamoji funkcija

Ištraukiamoji funkcija

Ištraukiamoji funkcija tobulam lygumui

Intensyvu ir lygu: prisiurbus tekstilės gaminiai stipriau dengiami garais, prilaikomi ir tobulai išlyginami.

Lyginimo lentoje esanti išsiurbimo funkcija užtikrina garų prasiskverbimą į rūbus ir sumažina kondensato susidarymą. Kitas efektas: tekstilės gaminiai užfiksuojami ant lyginimo lentos ir lyginimo metu išlieka savo padėtyje.

Aktyvi lyginimo lenta

Aktyvi lyginimo lenta

Patogumo funkcijos, lyginimo palengvinimui

Geriausi lyginimo rezultatai: purškimo ir siurbimo funkcija užtikrina optimalų garų naudojimą ir drabužio padėtį.

Lyginimą palengvins trys išmaniosios lyginimo lentos funkcijos. Pripūtimo funkcija užtikrins ypatingai švelnų glotnumą, ištraukiamoji funkcija leis intensyviau naudoti garus. Lygintuvo pripūtimo ar ištraukiamąją funkciją galite įjungti ant lygintuvo esančiu garų padavimo mygtuku, o lyginimo pertraukų metu ji išsijungs automatiškai. "Memory" funkcija išsaugos paskutinį pasirinktą nustatymą ir jį vėl įjungs, kai kitą kartą vėl naudosite garus.

Nesvylantis padas

Nesvylantis padas

Sunkesniems atvejams

Tobulai švelnu: Tausoja siuv. karoliukus, atspaudus, jautrias medž., ant tamsių audinių nelieka blizgių dėmių.

Su "FashionMaster" įveiksite net ir blizgių žvynelių, užrašų & ir pan. arba kitų labai jautrių medžiagų keliamus iššūkius. Norėdami labai tausoti, naudokite uždedamą nesvylantį padą, kuris gali būti dedamas tiesiogiai ant madingų papuošimų. Teflono danga saugo tamsius tekstilės gaminius nuo blizgių vietų atsiradimo, o tekstilės gaminių nereikia pastumti kairėn.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę