Prekių katalogas

MGA LITTLE TIKES Atminties lavinimo žaidimas 652684

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3062215

24,35 €
Charakteristikos
GamintojasLittle Tikes
Amžius3+
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūdikiams
Smagus atminties lavinimo žaidimas su mielais ūkio gyvūnėliais. Paslėpk gyvūnėlių puseles po kūgeliais, juos gerai išmaišyk ir stenkis rasti kuo daugiau porų! Šį žaidimą gali žaisti tiek vienas, tiek du žaidėjai. Žaidimas lavina atmintį, moko kantrybės ir skatina kritiškai mąstyti. Žaisk ir mokykis su „Little Tikes“!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę