Prekių katalogas

RUBIK´S CUBE Raktų pakabutis „Rubiko Kubas“ 3x3

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2011467

7,99 €
Prekės savybės
GamintojasTM TOYS
Amžius8+
LytisMergaitėms
Prekės kategorijaLavinamieji
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
PASUK, APSUK IR VARTYK – Rubiko kubas turi daugybę judesių kombinacijų, tačiau tik vieną teisingą sprendimą. MESK IŠŠŪKĮ SAVO PROTUI – sukinėk kubelius ir išspręsk galvosūkį!

Rinkinyje yra 1 Rubiko kubas
DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų - yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. Prieš duodami žaislą vaikams, pašalinkite visas pakuotės medžiagas.
Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - TMTOYS
Klientų atsiliepimai apie šią prekę