Prekių katalogas

Lėlių vežimėlis, tamsios sp.

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 128031

54,99 €
Charakteristikos
GamintojasLegler
Amžius5-6, 3-4
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Lėlių vežimėlis, tamsios sp.
54,99 €

Labai gražus lėlių vežimėlis, kurio ratai yra guminiai, o tai užtikrina tylų važiavimą. Vežimo rankenos aukštis reguliuojamas, rėmo apačioje yra pirkinių krepšys, vežimo stogas yra sulankstomas, vežimo lopšys gali būti išimamas ir nešiotis galima rankoje.Išmatavimai: 74 x 45 x 76 cmRekomenduojamas amžius: nuo 3 metųID: 4041


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę