Prekių katalogas

Medinis rožinis kotedžas

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 89039

121,00 €
Charakteristikos
GamintojasBigjigsToys
Medžiaga +Medinis
Amžius5-6, 3-4
SpalvaRožinė
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLėlių namai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Medinis rožinis kotedžas
121,00 €

Tai nuostabaus grožio rožinis kotedžas su keturiais pilnai įrengtais kambariais. Atidaromos durys ir langai, bei atveriamos durys i terasą kitoje namo pusėje. Rinkinyje yra 6 medinės lėlytės, 18 baldų. Kurkite lėlių namo interjerą pagal savo norus ir fantaziją.Išmatavimai: AxPxG (600x590x360)Tinkamas vaikams nuo 3 metųKodas: JT101  


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę