Prekių katalogas

Cave Club herojė Roralėja GNL84

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011748

24,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Cave Club herojė Roralėja GNL84
24,99 €

"

„Cave Club“ -  tai „Uolos klubo“  maištingų vaikų grupelė, atkeliavusi iš praeities,  dinozaurų laikų. Įtraukiantys nuotykiai džiunglėse kartu su bičiuliais dinozaurais skatins vaikus keliauti atgal laiku ir atrasti, patirti naujų laukinių istorijų su savo mėgstamais priešistorės personažais. Herojė Roralėja, auginta tigrų, visada yra pasiruošusi aktyviai veiklai ir nebijanti iššūkių. Į rinkinį įeina lėlė, šukos, gyvūnėlis, rankinė su nuimamu lankeliu. Lėlę galima lenkti ties alkūnėmis, riešais, keliais.


Rekomenduojamas amžius: 4+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę