Prekių katalogas

Polly Pocket namas su čiuožykla GHY65

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011745

39,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
LytisMergaitėms
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Polly Pocket namas su čiuožykla GHY65
39,99 €

Laikas nuotykiams ir linksmybėms su nepaprastu Poli namu, kuriame tiek daug smagių užsiėmimų. Name yra miegamasis, virtuvė, vonios kambarys, valgomasis bei daugybė lauko pramogų. Namo viršuje yra terasa, iš kurios lėlytė vamzdeliu gali nusileisti žemyn į ežerą ir atsigaivinti. Šone yra supynės atsipalaidavimui, kuriose galima išgerti gaivinantį kokteilį. O kur dar smagūs žaidimai su mielu Polės augintiniu šuneliu. Daugybė priedų tokių kaip plaukimo ratas maudynėms ežere, rubeliai, batukai ir kiti pavers jūsų dieną nepaprastą.


Klientų atsiliepimai apie šią prekę