Prekių katalogas

Polly Pocket super prekybos centras GFP89

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011743

67,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
LytisMergaitėms
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Polly Pocket super prekybos centras GFP89
67,99 €

Kas gali būti geriau, nei diena praleista prekybos centre. Čia yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti. Prekybos centre yra 6 įdomūs apsipirkimų ir pramogų aukštai, jais lėlės gali keliauti besisukančiu liftu. Poli ir Lila lėlytės į vidų gali patekti per besisukančias duris, apsipirkti drabužių parduotuvėse, užkasti maisto kavinukėse, sporto centre pažaisti krepšinį, pasivažinėti riedlente ar įmušti įvartį futbolo vartuose. Apsilankykite prie akvariumo ir naminių gyvūnėlių parduotuvėje, kurioje yra linksmų šuniukų zona. Metas į kino teatrą pažiūrėti filmo ir suvargyti spragėsių. Pasibaigus puikiai dienai draugės gali keliauti namo su rožiniu atomobiliu iš prekybos centro stovėjimo aikštelės. Kokia nuostabi diena.


Rekomenduojamas amžius: 4+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę