Prekių katalogas

Polly Pocket vandens parkas GNG65

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011742

33,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
LytisMergaitėms
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Polly Pocket vandens parkas GNG65
33,99 €

Pasiruoškite linksmybėms su "Polly Pocket" vandens parku. Mažosios Poli ir Lila lėlytės taip džaugiasi laiku, praleistu šiame vandens parke, pasinerkite į nuotykius drauge. Nusipirkite bilietus kasoje, apsilankykite persirengimo kambaryje, o dabar metas žaidimams. Paimkite rožinę jūros kriauklę ir pripildykite ją vandeniu, įstatykite bokšto viršuje ir paspauskite. Vanduo teka visomis čiuožyklomis, metas nusileisti jomis. Kriauklę su vandeniu įstatykite į madūzą ir tai taps fontanėliu. Lėlytės gali plūduriuoti baseine, suptis hamake, nusipirkti ledų ar gaivinančių gėrimų tiki bare.


Rekomenduojamas amžius: 4+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę