Prekių katalogas

Enchantimals rinkinys „Pingvinai - ledo čiuožėjų pora“ GJX49

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011741

35,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Enchantimals rinkinys „Pingvinai - ledo čiuožėjų pora“ GJX49
35,99 €

Pasinerkite į užburiantį šokio pasaulį su ledo čiuožėjų pora, pingvine Pryna, jos partneriu pingvinu Pytersonu ir jų mažaisiais draugais. Su šiuo rinkiniu galite surengti nuostabių čiuožimo pasirodymų, pritvirtinkite lėles ant stovo ir stebėkite kaip sukasi pingviniukė Pryna. Unikalūs dailiojo čiuožimo kostiumai, daugybė priedų padarys jūsų žaidimą stebuklingą. 


Rekomenduojamas amžius: 3+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę