Prekių katalogas

Enchantimals rinkinys Poledinė žvejyba GJX48

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011740

28,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Enchantimals rinkinys Poledinė žvejyba GJX48
28,99 €

Leiskitės į nepakartojamą nuotykį su ruoniuke  Segve, jos draugu Bluberiu ir „Enchantimals“ žvejybos rinkiniu. Šiame  žaidimų komplekte yra tvenkinys, iglu bei aksesuarai, tokie kaip meškerės, žibintai ir kibiras. Supilkite vandenį į tvenkinį ir sudėkite žuvis, draugai gali mesti meškeres ir žvejoti, o pagautas žuveles mesti į kibirą.


Rekomenduojamas amžius: 4+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę