Prekių katalogas

Enchantimals herojė jūrinė narvalė Nadi GJX41

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011739

14,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Enchantimals herojė jūrinė narvalė Nadi GJX41
14,99 €

Atraskite užburiančius herojus ir pasinerkite į stebuklingą jų pasaulį! Žavingi, mieli ir labai draugiški personažai. Susipažinkite su jūrinių narvalų pora, stilinga lėlytė Nadi su blizgančiais plaukais ir jos draugas Kardas. Jie visada pasirengę pasinerti į nuotykius. Rūpinasi vienas kitu, beveik visada būna kartu ir net atrodo vienodai.


Rekomenduojamas amžius: 4+Klientų atsiliepimai apie šią prekę