Prekių katalogas

Enchantimals namelis su čiuožykla GJX50

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011737

49,99 €
Prekės savybės
GamintojasMattel
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Enchantimals namelis su čiuožykla GJX50
49,99 €

Smagiai praleiskite laiką su šiuo rinkiniu, kuriame rasite 5 žaidimų aikšteles ir daugiau nei 15 nuostabių aksesuarų, tokių kaip  pačiūžos, slidinėjimo akiniai, keltuvas ir dar daugiau. Apsipirkite slidinėjimo parduotuvėje, pakilkite liftu ir leiskitės šlaitu žemyn, leiskitės čiuožinėti ant užšalusio ežero, pailsėkite sode ar jaukiame kambaryje su kakavos puodeliu. Zuikutė Bevė ir jos draugė Šarletė tikisi, kad kartu praleisite puikią žiemos popietę.


Rekomenduojamas amžius: 4+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę