Prekių katalogas

Kolekcijinė Barbė "Eltonas Džonas" GHT52

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011736

79,89 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius5-6, 7-8
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Kolekcijinė Barbė "Eltonas Džonas" GHT52
79,89 €

Tai Barbė, kurią sukurti įkvėpė Eltonas Džonas. Jauna, laisva, kūrybinga, drąsi, talentinga ir siekianti savo svajonių - štai kaip atrodo Barbė, kurią įkvėpė ši legenda. Ji dėvi platėjančius džinsus bei trumpą švarkelį, kurie papuošti Eltono Džono inicialais. Kaip ir žymus dainininkas, ji dėvi skrybėlaitę bei svarbiausią jo stiliaus detalę - akinius.


Rekomenduojamas amžius: 6+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę