Prekių katalogas

Kolekcijinė Barbė "Ella Fitzgerald" GHT86

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011735

52,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius5-6, 7-8
LytisMergaitėms
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Kolekcijinė Barbė "Ella Fitzgerald" GHT86
52,99 €

Ella Jane Fitzgerald – tai viena įtakingiausių XX a. džiazo muzikos vokalisčių, kuri net 13 kartų buvo apdovanota „Grammy“ apdovanojimu. Ši lėlė - tai Ella! Juodaodė, su tviskančia suknele ir elegantišku kuodeliu bei mikrofonu rankose. Ji užburia publiką savo balsu ir dainomis, o atitraukti nuo jos akių tiesiog neįmanoma.


Rekomenduojamas amžius: 6+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę