Prekių katalogas

Barbė šuniukų prižiūrėtoja GHV92

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011727

28,49 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbė šuniukų prižiūrėtoja GHV92
28,49 €

Metas smagiam laikui su Barbie lėle ir jos mielais šuniukais. Rinkinyje yra vežimėlis su transformacijos funkcija, kurį pastūmus į priekį galima praplėsti ir abu šuniukus vežti vienu  metu. Arba vieną šunelį galima įdėti į lėlės rankinę, o kitą į vežimą. Argi jie nenuostabūs, abu augintiniai turi po spalvingą dubenėlį ir po kauliuką. Lėlės apranga patogi, ji vilki dryžuotą suknelę ir rožinius sportbačius ir yra pasiruošusi ilgiems pasivaikščiojimams su savo augintiniais.


Rekomenduojamas amžius: 3+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę