Prekių katalogas

Barbės rinkinys "Spalvų siurprizas" GTP43

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011719

25,49 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbės rinkinys "Spalvų siurprizas" GTP43
25,49 €

Su Barbie  undinės siurprizų rinkiniu patirsite daug netikėtumų, jos suteikia nepakartojamą įspūdį. Linksmiausia siurprizo dalis - pakuotė! Ištraukite juostelę, atidarykite pakuotę ir ten rasite skaidrią tūbelę. Viduje rasite paslaptingą pilką lėlę ir keturis maišelius slepiančius netikėtumus. Užpildykite tūbą šiltu vandeniu, įdėkite lėlę ir ją pasukite, ji atskleis savo bruožus bei spalvas. Su šaltu vandeliu vėl galite pamatyti kitokias spalvas ir bruožus. Kaip smalsu ir netikėta. Žaiskite ir kurkite vis skirtingai atrodančią lėlę. Rinkinį sudaro: 1 lėlė su spalvos keitimo ypatybėmis, pelekas, vėrinys, šukos, kempinėlė. Lėlė stovėti pati negali.Rekomenduojamas amžius: 3+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę