Prekių katalogas

Barbė fantastiniais plaukais GHN04

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011717

28,49 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbė fantastiniais plaukais GHN04
28,49 €

Pasitelk fantaziją, vienaragis ar undinė? Nuspręsi tu, naudodamas skirtingus, magiškus aksesuarus ir kaskart susikursi vis skirtingą Barbės stilių. Rinkinyje yra skirtingi marškinėliai, plaukai su lankeliais, elastingos juostelės, segtukai, plaukų šepetys, antra batų pora. Kurk fantastiškas šukuosenas, skirtingą stilių ir priversk ją suspindėti visu savo grožiu. Rekomenduojamas amžius: 5+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę