Prekių katalogas

Barbės SPA rinkinys „Veido kaukė“ GJR84

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2011715

48,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Barbie lėlė žino kaip atsipalaiduoti ir pasirūpinti savimi bei savo gyvūnėliu. Metas grožio procedūroms, pasodinkite lėlę į salono kėdę, žymekliu padarykite dėmių ant lėlės veido, pasigaminkite kaukių su specialia forma, uždėkite ant veido. Palaikę,  kaukę nuimkite, nuvalykite rankšluoščiu ir dėmių nebėra, kokia skaisti ir graži lėlės veido oda. Koks patogus SPA rinkinys, su lentynėlėmis, kabliukais, naminių gyvūnėlių lova bei teminiais aksesuarais.


Rekomenduojamas amžius: 4+


Klientų atsiliepimai apie šią prekę