Prekių katalogas

MGA „Rainbow Surprise“ rinkinys su lėlyte

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2011602

59,99 €
Prekės savybės
GamintojasMGA
LytisMergaitėms
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
MGA „Rainbow Surprise“ rinkinys su lėlyte
59,99 €
Grožio salonas su stilinga lėlyte ir daugybe plaukų modeliavimo priemonių laukia lankytojų! Dažyk, šukuok lėlytės plaukus ir keisk jai šukuosenas! Lėlytė turi judančias kūno dalis, ilgas blakstienas, stilingus drabužėlius ir itin ilgus plaukus, kuriuos taip malonu šukuoti! Po ilgais lėlytės plaukais slepiasi vaivorykštės spalvų sruogos! Rinkinyje yra plaukų kremas, kreidelės ir blizgantis gelis, su kuriais sukursi išskirtines spalvingas šukuosenas, ir savo lėlytę papuoši puikiais plaukų aksesuarais. Beje, šios priemonės ir aksesuarai tiks ne tik lėlytei, bet ir tau! Užsuk į grožio saloną ir išlaisvink vaizduotę!

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!
Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - MGA
Klientų atsiliepimai apie šią prekę