Prekių katalogas

MGA L.O.L. REMIX Lėlytė-siurprizas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011591

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasMGA
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
MGA L.O.L. REMIX Lėlytė-siurprizas
29,99 €
L.O.L. siurprizai iš serijos REMIX – tai lėlytės su įvairių spalvų plaukais ir drabužiais, derančiais prie 4 skirtingų muzikos stilių – POP, rokenrolo, R&B ir kantri. Rinkinio pakuotė – nešiojamos muzikos kolonėlės formos. Išpakuok ir atrask savo muzikos stilių! Asortimente yra 12 skirtingų lėlyčių. Surink visą kolekciją!

Prekyboje nuo 2020-10-14.

Rinkinyje yra lėlytė ir aksesuarai
DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!
Žaislas paženklintas CE ženklu

Gamintojas - MGA
Klientų atsiliepimai apie šią prekę