Prekių katalogas

MGA L.O.L. Mini lėlytė J.K.

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2011587

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasL.O.L
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
MGA L.O.L. Mini lėlytė J.K.
29,99 €

Šios mažos lėlytės nori būti stilingos, kaip ir jų didžiosios L.O.L. sesutės! Lėlytės turi tikrus plaukus, stilingus drabužėlius, paryškinančius kiekvienos iš jų unikalų stilių, šaunius aksesuarus ir, žinoma, stilingus batelius, su kuriais mažylės gali pasijusti tikromis damomis! Išpakuok 15 siurprizų ir leiskis į stilingus nuotykius su L.O.L.!


Rinkinyje yra lėlytė ir aksesuarai

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - MGA

Klientų atsiliepimai apie šią prekę