Prekių katalogas

Barbė dovana Su gimtadieniu! GHT42

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011303

50,59 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius6+
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbė dovana Su gimtadieniu! GHT42
50,59 €
Su gimtadieniu! Tavo ypatinga diena jau visai čia pat, tad Barbė nori pasveikinti Tave su gimtadieniu! Šia proga, ji pasipuošė pačia gražiausia suknele, kuri žėri vaivorykštės spalvomis ir yra papuošta kaspinėliais. Viduje rasite ir vietą, kuri skirta užrašyti asmeninį sveikinimą žmogui, kuriam ši Barbė bus skirta. Sugalvok norą, užpūsk žvakutes ir tegul šie metai būna ypatingi!

Amžius 6+.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę