Prekių katalogas

Barbė balerina GHT41

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011302

49,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbė balerina GHT41
49,99 €
Dailiai ištempusi kojas, ši balerina grakščiai suka piruetus ir šoka visiems žadą atimantį šokį. Daili karūna puošia balerinos plaukus, rožiniai puantai su juostelėmis – kojas, o jos gracija ir žavesys tiesiog spinduliuoja! Ši balerina taps puikia drauge kiekvienai mažajai šokėjai. Pakuotėje rasite ir vietą, specialiai skirtą užrašyti sveikinimui.

Amžius 6+.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę