Prekių katalogas

Barbės džipas GMT46

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011301

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbės džipas GMT46
29,99 €

Važiuokite su Barbe tiesiai į pačius šauniausius nuotykius! Šis violetinis džipukas turi žydros spalvos rėmus, rožines sėdynes bei yra papuoštas Barbės logotipais. Kadangi džipas neturi langų bei stogo, jame galima važiuoti atsistojus arba atsisėdus ir taip pajusti gaivų vėją bei viską pamatyti iš arti. Keliaukite kartu su Barbe į naujus nuotykius! Tik nepamirškite prisisegti saugos diržų!


Amžius 3+.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę