Prekių katalogas

Barbės rinkinys Makaronų baras GHK43

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011299

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbės rinkinys Makaronų baras GHK43
29,99 €
Sveiki atvykę į Barbės makaronų barą! Čiupkite dubenėlį, maišykite jame makaronus, daržoves bei kitus priedus ir pagaminkite gardžiausius makaronus! Šie makaronai namų gamybos, tad imkite dubenėlį su balta tešla (rinkinyje rasite du dubenėlius su balta ir žalia tešla), padėkite jį ant stalo viduryje esančios ertmės ir gaminkite pailgos formos makaronus su specialia stalo įranga. Uždėjus tešlą ant stalo, ant jos uždėkite dubenėlį ir nulenkite šone esantį stalviršį žemyn. Makaroniukai kaip mat susipjaustys ir „sušoks" į dubenį! Metas daržovėms! Imkite žalią tešlą, dėkite ją ant kito stalviršio galo ir su specialia formele išspauskite brokolį! Viską sumaišykite ir ragaukite makaronus su rinkinyje esančiais pagaliukais. Barbė apsirengusi kaip tikra virtuvės šefė, tad prisijunk prie jos ir kartu pagaminkite pačius skaniausius makaronus! Amžius 4+.


Klientų atsiliepimai apie šią prekę