Prekių katalogas

Čelsės futbolo rinkinys GHK37

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011294

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Čelsės futbolo rinkinys GHK37
29,99 €
Čelsė mėgsta žaisti futbolą! Stadione prie jos prisijungia ir du maži šunyčiai, kurie yra patys geriausi futbolo partneriai. Rinkinyje rasite žalią aikštę, kurios šonuose yra vartai su taškų skaičiavimo lentelėmis bei suolelis, ant kurio patogu susidėti visus rinkinyje esančius daiktus ir reikmenis. Paspauskite Čelsės pečius ir jos koja atliks taiklų spyrį! Įvartis! Kurkite naujus nuotykius bei smagiai žaiskite futbolą kartu su Čelse bei mažaisiais šunyčiais!
Amžius 3+.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę