Prekių katalogas

Barbė plaukikė GHK23

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011284

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbė plaukikė GHK23
29,99 €
Tai Barbė, kuri labai mėgsta plaukioti! Paspauskite ant jos liemens esantį mygtuką ir jos kojos ims judėti tarsi plauktų. Jos mažasis draugas šunytis taip pat labai mėgsta vandenį, tad padėkite jį ant mažo nardymo bokštelio su lenta, nuo kurios jis galės šokti tiesiai į vandenį ir plaukti kartu su Barbe. Rinkinyje rasite aksesuarus, kurie leis kurti naujus Barbės nuotykius paplūdimyje ar baseine! Amžius 3+.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę