Prekių katalogas

Barbės rinkinys Elegantiškos garbanėlės GBK24

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2011283

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
 Barbės rinkinys Elegantiškos garbanėlės GBK24
29,99 €
Sukurkite Barbei nuostabias garbanėles! Tai padaryti bus labai lengva ir nereikės jokių karštų prietaisų. Susukite garbanas suktukais arba rinkinyje esančiomis žnyplėmis. Apvyniokite aplink jas Barbės plaukų sruogą, palaikykite ir atleiskite. Susisuko nuostabi garbanėlė! Taip pat galite sruogas susukti su spalvingais suktukais. Padailinkite garbanas rinkinyje esančiais sagučiais ar gumelėmis ir nuskurkite nuostabią šukuoseną!  Iššukuokite plaukus šepečiu ir kurkite šukuoseną iš naujo! Amžius 5+.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę