Prekių katalogas

Barbės rinkinys Poilsio metas GKH73

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011281

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbės rinkinys Poilsio metas GKH73
29,99 €

Tai Barbės, kurios labai mėgsta poilsį! Viena jų geriausiai atsipalaiduoja SPA, kita sportuodama,  o trečioji tiesiog jaukiai gulėdama. Kiekviena jų turi teminius aksesuarus ir net 11 lanksčių kūno vietų! Ilsėtis kartu su Barbėmis keliauja ir jų mylimiausi šunyčiai, kurie taip pat pasipuošę pagal poilsio tipą. Išsirink savo mėgstamiausią Barbę su šuniuku ir kurkite naujus poilsio nuotykius! Amžius 3+.


Užsakydami, pastabose pažymėkite, kurios Barbės pageidaujate. Kitu atveju, lėlė bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kaina nurodyta už vieną rinkinį.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę