Prekių katalogas

Barbės rinkinys „Pasirūpink gyvūnėliais" FXH11

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011265

26,99 €
Prekės savybės
GamintojasMATTEL BARBIE
Amžius5-6, 7-8
Prekės kategorijaLėlės
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Barbės rinkinys „Pasirūpink gyvūnėliais" FXH11
26,99 €

Tai rinkinys tiems, kas labai myli gyvūnėlius! Barbė augina tris gyvūnėlius (šuniuką, kačiuką ir triušiuką), kurių kailiukai keičia spalvą! Rinkinyje yra daugiau nei 10 aksesuarų, kurie padės tinkamai pasirūpinti gyvūnėliais. Kiekvienas jų turi savo dubenėlį ir maistelį (kauliukas, žuvytė ir morkos), na o kai ateina metas žaidimui, pripildykite kibiriukus šaltu vandenius, įdėkite į juos gyvūnėlius ir stebėkite, kaip jų kailiukai tampa purvini nuo itin linksmų žaidimų. Jei panardinsite gyvūnėlius į karštą vandenį, jų kailiukai nusipraus ir akimirksniu taps švariais. Su šiais gyvūnėliais, liūdna tikrai nebus! 


Klientų atsiliepimai apie šią prekę