Prekių katalogas

LEGO® 43201 DISNEY Izabelės stebuklingos durys

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2024214

17,59 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius114
LEGO SerijosLEGO® DISNEY
Amžius5+
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +
• Padovanokite vaikui daugybę filmo įkvėptų žaidimo galimybių su šiuo unikaliu LEGO® ǀ Disney Izabelės magiškų durų (43201) rinkiniu. Pramogos prasideda vos atrakinus ir atidarius duris!
• Kas laukia už užrakintų durų? Šį 114 dalių rinkinį sudaro atidaromos „durys“ su veikiančia spyna, raktas su raktų pakabuku ir centrinis modelis, lipdukų lapas ir daugybė žaidimo idėjų išradingam žaidimui.
• Šis rinkinys su „Disney“ personažais Izabele, Luiza ir Mirabele bei paukščio ir drugelio LEGO® figūrėlėmis skirtas išradingiems nuotykiams atskirai arba derinant su kitais rinkiniais (parduodami atskirai).
• Ši unikali dovana patiks bet kuriam „Disney“ filmo „Encanto“ gerbėjui nuo 5 metų amžiaus. „Durys“ atsiveria į visą mikropasaulį su veikiančia spyna ir patefonu, be to, rinkinyje yra ypatybių ir priedų, įkvėpsiančių žaidimui.
• Nešiojami nuotykiai. Šį rinkinį su atsidarančiomis „durimis“, kurios yra 7 cm aukščio, 22 cm pločio ir 12 cm gylio, lengva pasiimti į svečius, be to, jis gali tapti puikia puošmena.
• Norite padovanoti vaikams šaunią konstravimo patirtį? Nuo šiol tai galima padaryti su Instructions PLUS. Ši programa su priartinimo, pasukimo ir apžiūros funkcijomis perkelia LEGO® konstravimą į skaitmeninį amžių!
• Su detaliomis lėlyčių figūrėlėmis, būtybėmis ir pažįstamomis vietomis šis „Disney“ filmo „Encanto“ konstruojamas žaislas skatina smagų žaidimą, kuris padeda lavinti svarbius įgūdžius, pavyzdžiui, kūrybišką mastymą ir įsivaizdavimą.
• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 43201 DISNEY Izabelės stebuklingos durys
17,59 €

Padėkite vaikams atrasti savo vidinį pašaukimą su šiuo „Disney“ mikropasaulio rinkiniu, kurį sudaro 3 mikrolėlyčių figūrėlės, veikianti spyna ir gausybė žaidimo idėjų.

Šiame LEGO® ǀ Disney Izabelės stebuklingų durų (43201) rinkinyje laukia stebuklai, o jį sudaro atidaromos „durys“ su spyna ir centrinis modelis, lipdukų lapas, kad vaikai galėtų suteikti savo rinkiniui unikalumo, ir spausdintos instrukcijos bei skaitmeninės Instructions PLUS. Naudodami programėlę LEGO Building Instructions vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelį ekrane. Šis pagalbinis procesas suteikia galimybę net mažiausiems konstruojamas pasijusti tikrais konstravimo meistrais... nuostabu! Žaiskite bet kur Su šiuo konstruojamu rinkiniu „Disney“ filmo „Encanto“ gerbėjai gali išradingai pramogauti bet kur ir bet kada. Juo galima žaisti atskirai arba derinant su kitais LEGO ǀ Disney rinkiniais (parduodami atskirai), be to, jį sudaro išradingi priedai nesibaigiančiam žaidimui įkvėpti. Unikalūs personažai Šis magiškas LEGO ǀ Disney rinkinys greitai įtrauks vaikus į žaidimą su 3 lėlyčių figūrėlėmis – „Disney“ Izabele, Luiza ir Mirabele – bei paukščio ir drugelio LEGO figūrėlėmis. Šis aukščiausios kokybės rinkinys taps puikia dovana vaikams, kuriems patinka diktuoti madas žaidimų aikštelėje.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę