Prekių katalogas

LEGO® 11012 CLASSIC Kūrybinės baltos kaladėlės

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2024204

3,74 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® CLASSIC
Amžius4+
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +
• Vaikai nuo 4 metų amžiaus gali konstruoti, kurti ir svajoti su šiuo LEGO® Classic Baltų kaladėlių (11012) žaidimo rinkiniu. Jį sudaro 3 lengvai konstruojami modeliai, kad kūrybiškas konstravimas prasidėtų nedelsiant.
• Kas yra dėžutėje? Šiame 60 dalių žaidimo rinkinyje yra visos LEGO® kaladėlės, kurių vaikams prireiks, norint sukonstruoti senį besmegenį su šluota, avį gėlių lauke, žuvėdrą su žuvimi ir viską, kas tik jiems šaus į galvą.
• Vaikams patiks kurti ir žaisti su 3 smagiais modeliais, įtrauktais į šį žaidimo rinkinį. Be to, jie gali derinti kaladėles ir dalis su kitais LEGO® rinkiniais papildomoms pramogoms!
• Puiki Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovanėlė pradedantiesiems LEGO® konstruotojams ir vaikams, kurie nori papildyti savo LEGO kaladėlių kolekciją.
• Su šiuo patogaus dydžio LEGO® Classic Baltų kaladėlių rinkiniu vaikai gali imtis kūrybos, kad ir kur būtų.
• Dėžutėje yra atskiri kaladėlių maišeliai su LEGO® dalimis kiekvienam modeliui. Tiesiog pasirinkite modelį, atidarykite kaladėlių maišelį ir pirmyn!
• Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS, kurios yra nemokamos programos LEGO® Building Instructions dalis, su priartinimo, pasukimo ir apžiūrėjimo įrankiais, kad konstravimas būtų gyvesnis.
• LEGO® Classic konstravimo rinkiniai yra kupini idėjų ir įkvėpimo nevaržomam kūrybiškam žaidimui. Lavinti vaikų kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius dar niekada nebuvo taip smagu!
• LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Visi LEGO® konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Supažindinkite vaikus nuo 4 metų amžiaus su kūrybišku konstravimu su 3 smagiais baltų kaladėlių žaislais. Vaikai gali sukurti senį besmegenį, avį, žuvėdrą ar bet ką, kas šauna į galvą.

LEGO® Classic Baltų kaladėlių (11012) žaidimo rinkinys yra sklidinas idėjų ir įkvėpimo išlaisvinti vaikų kūrybines galimybes. Mažiesiems konstruotojams nuo 4 metų amžiaus patiks 3 lengvai konstruojamų LEGO žaislų idėjos. Jas sudaro senis besmegenis su šluota, avis gėlių lauke ir žuvėdra su žuvimi. Kūrybiškos pramogos tęsiasi vaikams derinant kaladėles ir modifikuojant modelius, kuriant savus kūrinius.Nuoseklus skaitmeninis vadovasŠis LEGO Classic žaidimo rinkinys turi paprastą konstravimo vadovą ir Instructions PLUS, kurios yra nemokamos programėlės LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams dalis. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais, padės konstruoti LEGO su vėjeliu!Lavina gyvenimo įgūdžiusLEGO Classic konstravimo rinkiniai suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo įdomiais modeliais, kurie skatina neribotą atvirą žaidimą ir lavina vaikų kūrybiškumą bei motorikos įgūdžius.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę