Prekių katalogas

LEGO® 76196 SUPER HEROES Keršytojų advento kalendorius

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2020562

39,99 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius298
LEGO SerijosLEGO® SUPER HEROES
Amžius7+
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Padovanokite „Marvel“ gerbėjams išskirtinę superherojų kalėdinę dovaną su LEGO® Marvel Keršytojų advento kalendoriumi (76196). Už kiekvienų iš 24 durelių yra po puikią konstruojamą ar eksponuojamą dovaną, su kurią galima žaisti.

• Su 7 minifigūrėlėmis – Geležiniu žmogumi, Žmogumi voru, Black Widow, Thor, Kapitone Marvel, Thanos ir Nick Fury – ir įspūdingais modeliais bei nuostabiais priedais iš „Marvel Universe", kurie neabejotinai nudžiugins vaikus.

• Artėjant didžiajai šventei, vaikai gali derinti dovanas, kad perkeltų „Marvel“ nuotykius į tikrovę.

• Su staigmenomis 24 dienoms ir išradingomis pramogomis, kurių pakaks ištisiems metams, šis superšaunus advento kalendorius yra tobula ikikalėdinė dovana, bet kuriam superherojui nuo 7 metų amžiaus.

• Išskirtiniame šventiniame kalendoriuje rastas 24 dovanėles galima lengvai sujungti su visais kitais LEGO® Marvel rinkiniais, kad atsivertų neišsemiamos konstravimo, išradingo žaidimo ir įspūdingo eksponavimo galimybės.

• Konstruojamus modelius žaidimui sudaro Quinjet, Helicarrier, Žmogaus voro dronas ir Keršytojų bokštas.

• Už 24 durelių yra nuostabi staigmeną (užuomina: tai galingiausias daikčiukas visoje visatoje!).

• Visi LEGO® Marvel konstruktoriai yra aukščiausios kokybės žaidimo rinkiniai mažiesiems superherojams, sukurti taip, kad šie galėtų džiaugtis be galo įvairiu kūrybišku žaidimu.

• LEGO® konstravimo rinkiniai tenkina griežčiausius pramonės kokybės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.

• LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Suteikite „Marvel“ Keršytojų Kalėdoms dar daugiau išskirtinumo su šiuo advento kalendoriumi, kurį sudaro 24 kasdienės žaidimo dovanėlės iš superherojų filmų.

Padovanokite bet kuriam „Marvel“ gerbėjui nuo 7 metų amžiaus superherojų kalėdinę dovaną su LEGO® Marvel Keršytojų advento kalendoriumi (76196). Stebuklingas „Marvel“ Keršytojų dovanų rinkinys Už kiekvienų 24 kalendoriaus durelių vaikų laukia kasdienės dovanos, kurias jie po vieną atras per visą gruodį iki pat Kalėdų. Jame yra 7 minifigūrėlės – Geležinis žmogus, Žmogus voras, Black Widow, Thor, Kapitonė Marvel, Thanos ir Nick Fury – bei nuostabūs modeliai ir priedai iš „Marvel“ visatos, kuriuos vaikai neabejotinai pamils: Quinjet, Helicarrier, Žmogaus voro dronas, Keršytojų bokštas ir ne tik. Artėjant didžiajai šventei, vaikai gali sumaišyti dovanas ir kurti nevaržomus įspūdingus superherojų nuotykius. Išradingas žaidimas trunka ištisus metus Vaikai gali derinti šią šaunią konstruojamų žaislų kolekciją su kitais LEGO Marvel žaidimo rinkiniais, kad įkvėptų juos žaidimo galimybėms, kurių nepavyks išsemti ištisus metus.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę