Prekių katalogas

LEGO® 75307 STAR WARS™ advento kalendorius

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2020545

25,89 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius335
LEGO SerijosLEGO® STAR WARS
Amžius6+
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Nekantriai laukite Kalėdų su 2021 metų LEGO® Star Wars™ Advento kalendoriumi (75307), kurį sudaro „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezono personažai, transporto priemonės, ginklai ir priedai.

• Su 7 LEGO® Star Wars™ personažais, įskaitant šventiškai aprengtus The Mandalorian ir Vaiką (Grogu), meiliai pravardžiuojamą Mažuoju Yoda, ir Tusken plėšiką, IG-11 ir IT-O tardymo robotą.

• 11 mini transporto priemonių sudaro The Razor Crest, Riot Mar erdvėlaivis, Imperijos karių transporteris, X-wing, TIE Fighter, Imperijos lengvasis kreiseris, Boba Fett erdvėlaivis ir Vaiko skraidantis vežimėlis.

• Kitus mini modelius sudaro E-web sunkiojo blasterio sniego šaudyklė, treniruočių taikiniai, Tusken plėšiko ginklų stovas ir sniego svaidyklė, Imperial ginklų stovas bei Mandalorian ginklų stovas.

• Šis nuostabus 335 dalių konstruojamas žaislas taps geriausia šventine dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Personažus ir minimodelius galima naudoti su kitais LEGO® Star Wars™ rinkiniais papildomoms pramogoms.

• LEGO® Star Wars™ Advento kalendorius pasižymi ne tik smagiu langelių darinėjimu ir žaismingais nuotykiais, bet jis ir pats taps spalvinga šventine namų puošmena.

• Yra LEGO® Star Wars™ rinkinių, kurie sužavėtų bet kokio amžiaus gerbėjus, nesvarbu, ar jie nori prisiminti epines scenas, žaisti vaidmenimis savas istorijas ar tiesiog konstruoti ir demonstruoti autentiškus konstruojamus modelius.

• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kurie užtikrina patikimą sujungimą ir modelių tvirtumą – taip yra nuo pat 1958 metų.

• LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant atitikti griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Už kiekvienų šio LEGO® Star Wars™ Advento kalendoriaus vaikams durelių slypi po puikų „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezono konstruojamą žaislą.

Padovanokite „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjams po malonią staigmeną kasdien belaukiant Kalėdų su 2021 metų LEGO® Star Wars™ Advento Kalendoriumi (75307). Už kiekvienų iš 24 durelių yra po LEGO minifigūrėlę, LEGO figūrėlę, konstruojamą transporto priemonę, ginklą arba priedą, įkvėptą „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezono. Mažyčiai modeliai – didžiulis džiaugsmas Šiame šventiniame kalendoriuje yra 7 LEGO minifigūrėlės / figūrėlės / droidai: šventine apranga apvilkti The Mandalorian ir Vaikas (Grogu), meiliai pravardžiuojamas Mažuoju Yoda ir Skautas karys, Stormtrooper, Tusken plėšikas, IG-11 ir IT-O droidas tardytojas. Vaikams taip pat patiks konstruoti ir žaisti tokiais mini modeliais, kaip The Razor Crest, TIE Fighter, Tusken sniego balista, treniruočių taikiniais ir skraidančiu Vaiko vežimėliu. Kūrybiškos pramogos LEGO Group kuria „Žvaigždžių karų“ erdvėlaivius, vietoves ir personažus nuo pat 1999 metų. LEGO Star Wars konstruojami žaislai yra be galo populiarūs, todėl jie taps puikiomis Kalėdų dovanomis kūrybingiems vaikams ir bet kokio amžiaus gerbėjams.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę