Prekių katalogas

LEGO® 10264 CREATOR EXPERT Kampinis garažas

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2011854

168,59 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius2 569
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Amžius16+
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Rinkinyje yra 6 figūrėlės: degalinės savininkas, mechanikas, veterinaras, moteris, vyras ir mergaitė. Taip pat yra triušiuko, papūgos, šuns, varlės ir žuvies figūrėlės.

•  3 aukštų Kampinio garažo konstruktoriuje pažengusiems gausu iš kaladėlių sukurtų detalių, įskaitant detalų 6-ojo dešimtmečio stiliaus fasadą su degalinės iškaba, langais, erkeriais, išlenktu tarpduriu, suvyniojamomis automobilių serviso durimis, dekoratyviu stogo kraštu ir terasa ant stogo. Lauke yra detalus šaligatvis su medžiu ir puošniu gatvės žibintu. Taip pat yra vilkikas ir motoroleris.

•  Pirmame aukšte yra degalinė su kibiru ir degalų pompa, kuri turi lanksčią žarną, kioskas ir automobilių remonto ir priežiūros servisas su kasos aparatu, įrankių lentyna ir vežimėliu, alyvos statine, padangų montavimo įranga ir veikiančiu automobilių keltuvu.

•  Viduriniame aukšte įsikūrusioje gyvūnų klinikoje yra apžiūros stalas, lakta papūgai, akvariumas ir laukiamasis su sofa, foteliu, stalu ir gėlės vazonu. Taip pat yra veterinaro stalinė lempa, mikroskopas, puodelis, laikraštis, vokas, žirklės ir švirkštas.

•  Viršutiniame aukšte esančiame bute yra įrengta virtuvė su orkaitėje kepančiais sausainiais, kriaukle, keptuve, puodeliu, druska ir pipirais, šaukštu ir mentele. Jame taip pat yra sofa, lova, senamadiškas televizorius ir vonios kambarys su tualetu.

•  Terasoje ant stogo yra gultas, skėtis nuo saulės ir gėlių sodelis.

•  Vilkikas turi veikiantį keltuvą.

•  Priedai: langų valytuvas ir šalmas.

•  Padėk degalinės darbuotojui įpilti degalų į 6-ojo dešimtmečio stiliaus motorolerį.

•  Suvyniok duris ir apžiūrėk Džo automobilių servisą, kuriame yra padangų montavimo įranga ir veikiantis automobilių keltuvas.

•  Nuėmęs modulinio pastato dalis apžiūrėk detalų interjerą.

•  Tarp 2019 m. sausio mėn. pristatytų dekoruotų elementų yra gyvūnų klinikos langas, automobilių serviso iškaba ir atspausdinta degalų pompa su oktaniniu skaičiumi.

•  Tarp 2019 m. sausio mėn. pristatytų specialių elementų yra juodos pačiūžos, 2x6x2 pilkai melsvas langas, 1x1 vidutinio dydžio pilkos stogo plytelės, 1x1 tamsiai mėlyna kampinė plokštė ir įvairių formų bei dydžių retos tamsiai oranžinės spalvos elementai.

•  Surink ir pastatyk visą miestą iš „LEGO® Creator Expert Modular Building“ serijos: 10243 Paryžiaus restoraną, 10255 Konstravimo aikštę ir 10260 Miesto restoraną.

•  Šiame rinkinyje yra daugiau kaip 2 560 detalių.

•  Matmenys: virš 32 cm (12 col.) aukščio, 26 cm (10 col.) pločio ir 25 cm (9 col.) gylio. 

•  Vilkikas yra virš 6 cm (2 col.) aukščio, 14 cm (5 col.) ilgio ir 5 cm (1 col.) pločio.

Užsuk į LEGO® Creator Expert 10264 kampinį garažą, kuriame atrasi linksmybių ir netikėtumų pasaulį! Prie šio nuostabaus modelio pridedamos nuimamos konstravimo dalys, kad būtų lengva patekti į labai detalų vidų. Jį sudaro 3 aukštai. Pirmame aukšte yra 6-ojo dešimtmečio stiliaus degalinę su degalų pompa, kiosku ir automobilių servisu, kuriame yra suvyniojamos durys, automobilių keltuvas ir padangų montavimo įranga. Viduriniame aukšte įsikūrusioje gyvūnų klinikoje yra apžiūros stalas, akvariumas ir laukiamasis su sofa. Viršutiniame aukšte rasi įrengtą butą su virtuve, televizoriumi, sofa, lova ir laiptais į terasą ant stogo, kurioje yra gultas, skėtis nuo saulės ir gėlių sodelis. Pastato fasadas yra klasikinio 6-ojo dešimtmečio stiliaus su iškaba, detaliais langais ir dekoratyviu stogo kraštu. Taip pat yra šaligatvis su medžiu ir puošniu gatvės žibintu. Šis žavingas „Modular Buildings“ serijos papildymas sukurtas suteikti nelengvą konstravimo iššūkį, bet džiugina galutiniu rezultatu ir dvelkia nostalgija. Be to, rinkinyje yra motoroleris, vilkikas, 6 figūrėlės ir papūgos, triušiuko, šuns, varlės ir žuvies figūrėlės.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę