Prekių katalogas

LEGO® 75276 STAR WARS™ Stormtrooper™ šalmas

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2011349

54,95 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius647
LEGO SerijosLEGO® STAR WARS
Amžius18+
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Sukurkite įspūdingą eksponatą su LEGO® „Ultimate Collector“ serijos „Žvaigždžių karų“ „A-wing Starfighter“ versija: „Džedajaus sugrįžimas“, su 2020 m. sausio mėn. pasirodančia nauja nuimama kabinos viršutine dalimi!

•  „Star Wars™“ gerbėjams patiks autentiškos detalės, tokios kaip besisukančios lazerinės patrankos. Čia taip pat rasite reguliuojamą išstatymo stovą, informacinę lentelę ir „A-wing“ piloto personažą, užbaigsiančius ryškų „Žvaigždžių karų“ kūrinį.

•  Šis „A-wing“ LEGO® rinkinys yra „Star Wars™“ „Ultimate Collector“ serijų (UCS) dalis. Taip pat galite rinktis kitus konstruojamus ir eksponuojamus modelius, tokius kaip „Stormtrooper“ šalmas (75276), „Boba Fett“ (75277).

•  Šis 1673 detalių LEGO® „Star Wars™“ „A-wing fighter“ konstravimo žaislas suteikia 18 metų ir vyresniems „Žvaigždžių karų“ gerbėjams įdomų bei malonų iššūkį ir yra fantastiška gimtadienio, kalėdinė ar netikėta dovana.

•  Šis kolekcinis LEGO® Star Wars™ „A-wing fighter“ modelis yra daugiau nei 27 cm aukščio, 42 cm ilgio ir 26 cm pločio, todėl paliks didelį įspūdį išstatytas namuose ar biure.

•  Šis žaislas be baterijų yra ramus būdas suaugusiems atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Kurį laiką pamirškite savo rūpesčius, raskite savo dzeną konstruodami ir sukurkite neįtikėtiną LEGO® Star Wars™ „A-wing“ modelį!

•  Galvojate nupirkti šį „A-wing Starfighter“ modelio rinkinį „Žvaigždžių karų“ gerbėjams, kuriems LEGO® rinkiniai – naujiena? Nesijaudinkite. Prie jo pridedamos nuoseklios instrukcijos, kad jie galėtų konstruoti pasitikėdami savo jėgomis.

•  Galima daugybė LEGO® Star Wars™ konstravimo rinkinių, kurie pradžiugins bet kokio amžiaus gerbėjus, nesvarbu, ar jie nori žaisti filmų scenas vaidmenimis, išgalvoti savo epines istorijas, ar tiesiog konstruoti ir išstatyti nuostabius modelius. 

•  Nereiks naudoti Galios LEGO® kaladėlėms sujungti arba atskirti! Jos atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad užtikrintų vienodą kokybę ir nepriekaištingą sujungimą bei atskyrimą.

•  LEGO® kaladėlės ir dalys tikrinamos beveik visais įmanomais būdais, kad šis šaunus „Star Wars™“ „A-wing fighter“ konstravimo žaislas atitiktų griežčiausius saugos ir kokybės standartus visame pasaulyje (ir bet kurioje galaktikoje!).

Išbandykite savo konstravimo įgūdžius ir įžiebkite epinių „Žvaigždžių karų“ scenų prisiminimus su šiuo LEGO® Star Wars Stormtrooper šalmo (75276) žaislu! Grėsmingas Stormtrooper vaizdas atkuriamas naudojant LEGO kaladėles ir grafinius lipdukus, o prie šalmo pridedamas pagrindas ir vardinė plokštelė, kad būtų galima eksponuoti namuose arba kaip akį traukiantį biuro stalo papuošimą.Kolekcinės serijosŠis Stormtrooper šalmo modelio rinkinys yra puiki dovanų idėja suaugusiems „Star Wars“ gerbėjams ir taps smagiu iššūkiu bet kuriam patyrusiam LEGO statytojui. Jis yra naujos, 2020 m. sausio LEGO Star Wars modelių rinkinių serijos dalis, įskaitant „Boba Fett“ šalmą (75277).Daug meilės pirmiesiems LEGO Star Wars rinkiniams! „LEGO Group“ atkuria „Star Wars“ erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus jau daugiau nei du dešimtmečius ir LEGO Star Wars tapo be galo sėkminga tema. Vaikai ją myli, suaugusieji ją myli... visi ją myli!
Klientų atsiliepimai apie šią prekę