Prekių katalogas

LEGO® 60244 CITY Police Policijos transporto sraigtasparnis

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2011345

36,99 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius317
LEGO SerijosLEGO® CITY
Amžius5-6, 7-8
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Atverkite „LEGO® City“ nuotykius jauniesiems veiksmo gerbėjams su šiuo kelių transporto priemonių policijos rinkiniu, kurį sudaro sraigtasparnis su paleidimo virvele, transporteris ir ne tik. Pramogos prasideda vos atidarius dėžutę.

•  Šį policijos žaislą sudaro transporteris, sraigtasparnis su paleidimo virvele, motociklas ir keturratis. Pridekite LEGO® TV personažus Rooky Partnur ir Frankie Lupelli, policininko ir nusikaltėlio minifigūrėles veiksmo kupinam žaidimui.

•  Vaikai gali paleisti į orą 2020 metų sausį pasirodysiantį policijos sraigtasparnį su paleidimo virvele. Transporteris turi detalią vairuotojo kabiną, mobiliąją kalėjimo kamerą, kompiuterį ir kelio atitvarų – tikras malonumas „LEGO® City“ policijos gerbėjams.

•  Šis veiksmo kupinas „LEGO® City“ Policijos transporto sraigtasparnio (60244) konstravimo rinkinys taps puikia dovanas vaikams nuo 5 metų amžiaus. Jis taip pat puikiai tiks vaikams, mėgstantiems žaislinius sunkvežimius, sraigtasparnius, motociklus ir veiksmo žaislus.

•  Sukonstruotas sraigtasparnio transporteris su priekaba yra 9 cm aukščio, 39 cm ilgio ir 6 cm pločio, o sraigtasparnis su paleidimo virvele yra 6 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 12 cm pločio.

•  Nereikia baterijų – šis žaidimo rinkinys varomas mažų vaikų lakia vaizduote, todėl žaisti galima pradėti iš karto!

•  Šio konstravimo rinkinio instrukcijas rasite dėžėje. Arba prisijunkite prie interneto ir atsisiųskite „Instructions PLUS“, pasiekiamas nemokamoje programėlėje „LEGO® Life“. Priartinkite, pasukite ir vizualizuokite modelį, kad suprastumėte konstravimo procesą.

•  „LEGO® City“ policijos rinkiniai padeda vaikams lavinti fizinius įgūdžius ir įgyti pasitikėjimo savimi su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam kūrybiškam žaidimui.

•  LEGO® kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kad „LEGO City“ konstravimo žaislai būtų vienodos kokybės, suderinamumo ir juos būtų lengva sujungti bei atskirti kiekvieną kartą.

•  „LEGO Group“ kruopščiai tikrina „LEGO® City“ žaidimo rinkinius, kad kiekvienas iš šių unikalių žaislų atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Šį LEGO® City Policijos transporto sraigtasparnio (60244) rinkinį vaikams, sudaro iš tikrųjų skrendantis sraigtasparnis su paleidimo virvele. Mažieji nusikaltėlių gaudytojai smagiai pasilinksmins padėdami policininkui Rooky Partnur grąžinti įžymųjį nusikaltėlį Frankie Lupelli atgal už grotų. Rinkinį taip pat sudaro policijos sraigtasparnio transporteris ir motociklas, mobilioji policijos kamera ir nusikaltėlių keturratis.Policijos žaidimo rinkinys vaikams. Šis žaislas turi paprastas konstravimo instrukcijas ir Instructions PLUS – interaktyvų konstravimo vadovą su priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie padės jauniesiems LEGO konstruktoriams tapti konstravimo meistrais. „Instructions Plus“ įtrauktos į nemokamą programėlę LEGO Life.Įtraukiantis LEGO City policijos pasaulis. LEGO City policijos rinkiniai pasižymi malonia konstravimo ir žaidimo patirtimi. Tikroviškos mašinos, detalūs pastatai ir linksmi personažai skatina išradingą, nevaržomą žaidimą vaikams.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę