Prekių katalogas

LEGO® 41427 FRIENDS Emma drabužių parduotuvė

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2011340

25,88 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius343
LEGO SerijosLEGO® FRIENDS
Amžius5-6, 7-8
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Leiskite vaikams žaisti stilingai su Emma drabužių parduotuve (41427). Apačioje yra parduotuvė, kurioje vaikai gali žaisti, kad perka drabužius, o viršuje – siuvėjos studija, skirta kurti ir siūti įsivaizduojamus rūbus.

•  Šiame konstravimo rinkinyje yra siuvėjos studija ir parduotuvė, 2 sukonstruojamos lėlytės ir aksesuarai, pvz., 2020 m. vasaros sezono blizgūs tekstilės sijonai, žirklės ir medžiaga, įkvėpsiantys kūrybiškam žaidimui.

•  Vaikai gali nuimti viršutinį aukštą ir su parduotuve bei studija žaisti atskirai. Be to, taip bus lengviau pasiekti smagias parduotuvės funkcijas, pvz., stiliaus suktuką ir besisukančias persirengimo kabinas. 

•  Ieškote smagaus žaislo vaikams nuo 6 metų? Šis rinkinys iš 343 dalių bus puiki šventinė arba gimtadienio dovana berniukams ir mergaitėms, mėgstantiems madą ir žaisti vaidmenimis arba norintiems pasinerti į praturtinantį konstravimo projektą.

•  Ši 2 aukštų rūbų parduotuvė yra daugiau kaip 17 cm aukščio ir 16 cm pločio, ji puikiai tiks pasistatyti bet kuriame kambaryje. Be to, vaikai gali ją derinti su kitais LEGO® rinkiniais dar įvairesnėms žaidimo pramogoms.

•  Šiame parduotuvės konstruktoriuje yra tiek daug šaunių funkcijų, kad vaikams nepabos žaisti valandų valandas. Be to, jam nereikia baterijų, tad žaidimai galės tęstis ir tęstis. 

•  Kaip ir kiti LEGO® konstruktoriai, šis mados žaidimų rinkinys turi aiškias instrukcijas, specialiai parašytas taip, kad jas suprastų vaikai nuo 6 metų. Jie galės konstruoti patys, be suaugusiųjų pagalbos, ir taip lavinti savo kūrybiškumą bei pasitikėjimą savimi.

•  Supažindinkite vaikus su LEGO® Hartleiko miesto pasauliu, kuriame vyksta šaunios misijos, gyvena mieli gyvūnai ir galima smagiai leisti laiką su draugais.

•  Nuo pat 1958 metų LEGO® konstruktoriai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ kokybės reikalavimus, kad smulkūs piršteliai galėtų jas kaskart lengvai sujungti ir atskirti

•  LEGO® kaladėlės ir detalės griežtai tikrinamos siekiant užtikrinti, kad šis konstravimo rinkinys vaikams atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO® 41427 FRIENDS Emma drabužių parduotuvė
25,88 €
Madą ir drabužius mėgstantiems vaikams patiks Emma drabužių parduotuvė (41427). Šis įvairių funkcijų kupinas rinkinys susideda iš 2 aukštų: jame yra rūbų parduotuvė, kurioje vaikai gali padėti lėlytėmis išsirinkti naujų drabužių sukdami šaunų stiliaus suktuką įvairiems rūbams derinti. Vaikai gali jas aprengti šaunioje besisukančioje persirengimo kabinoje su veidrodžiu.Sukurta linksmybėms! Jaunieji mados mylėtojai Emma studijoje pasijus tikrais dizaineriais – jie galės prisėsti ant sofos ir prie kavos puodelio kurti naujas drabužių idėjas. Studijoje taip pat yra siuvykla ir balkonas. Be to, vaikai gali nuimti studiją, kad lengviau prieitų prie apačioje esančios parduotuvės. Arba du draugai gali žaisti 2 kambariuose tuo pačiu metu!Tikroviški žaidimo vaidmenimis nuotykiai Hartleiko miesto rinkiniai suteikia jauniesiems statytojams įdomių konstravimo ir žaidimo patirčių. Supažindinkite savo mažąjį statytoją su „LEGO® Friends“, kur Stephanie, Mia, Emma, Olivia ir Andrea tik ir laukia, kol vaikai prisijungs prie linksmybių.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę