Prekių katalogas

LEGO® 10871 DUPLO Oro uostas

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 274277

23,30 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius29
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius5-6, 3-4, 0-2
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Rinkinyje yra 3 LEGO® DUPLO® figūrėlės: pilotas, tėtis ir vaikas.

•  Taip pat yra oro uosto pastatas su bagažo čiuožykla, įlaipinimo vartais bei besisukančiu oro eismo valdymo bokštu ir konstruojamas lėktuvas su ratais.

•  Priedai: lagaminas ir kaladėlė-dovanos dėžutė.

•  Vykite į oro uostą ir užregistruokite bagažą nuleisdami jį bagažo čiuožykla.

•  Padėkite pilotei atlikti saugumo patikrinimus lėktuve prieš išvykstant iš oro uosto.

•  Užlipk į oro eismo valdymo bokštą ir duok leidimą pakilti!

•  Naudodami šiuolaikiškus herojus, priedus ir dekoruotas kaladėles linksmai leiskite laiką ir prieš jūsų mažylio pirmąją kelionę lėktuvu su šiuo universaliu žaislu pasipraktikuokite, kas vyksta oro uoste.

•  Padėkite savo vaikui įgyti bazinių konstravimo įgūdžių su šiuo paprastu konstruoti modeliu.

•  Puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams.

•  LEGO® DUPLO® gaminiai yra paprasti naudoti, smagūs ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms.

•  Oro uostas yra virš 22 cm (8 col.) aukščio, 14 cm (5 col.) pločio ir 11 cm (4 col.) gylio.

•  Lėktuvas yra virš 9 cm (3 col.) aukščio, 18 cm (7 col.) ilgio ir 17 cm (6 col.) pločio.

LEGO 10871 DUPLO Oro uostasKurkite gyvenimiškus įvykius su LEGO® DUPLO® Miestelis: pažįstamas pasaulis, su šiuolaikiškomis DUPLO figūrėlėmis. Padėkite mažajam pilotui pasiruošti pakilimui iš DUPLO oro uosto! Ikimokyklinukams lengva pastatyti įlaipinimo vartus, bagažo čiuožyklą ir besisukantį oro eismo valdymo bokštą. Mažyliams patiks padėti pilotui įlaipinti visus keleivius į statomą lėktuvą ir pakilti į dangų! Rinkinyje yra 3 DUPLO figūrėlės.
Detalių skaičius: 29.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę