Prekių katalogas

LEGO® 10901 DUPLO Ugniagesių automobilis

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Delivery time on 2021 07 29

Prekės kodas 311446

15,39 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius21
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius3-4, 0-2
LytisBerniukams ir mergaitėms
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 10901 DUPLO Ugniagesių automobilis
15,39 €
 
LEGO® 10901 DUPLO Ugniagesių automobilis
 
Kurkite gyvenimiškus scenarijus LEGO® DUPLO® miestelyje – pažįstamame pasaulyje su šiuolaikiškomis DUPLO figūrėlėmis. Padėkite savo mažajam ugniagesiui skubėti į pagalbą su vaikišku ugniagesių automobiliu, kuris turi mirksintį mėlyną švyturėlį ir garsinę sireną! Šis lengvai konstruojamas žaislinis ugniagesių automobilis turi atidaromą stalčių ir kopėčias. Mažiesiems patiks padėti ugniagesiams iškelti katę iš sukonstruojamo medžio! Į rinkinį įeina 2 DUPLO figūrėlės ir katės figūrėlė.
 
Kurkite gyvenimiškus scenarijus LEGO® DUPLO® miestelyje – pažįstamame pasaulyje su šiuolaikiškomis DUPLO figūrėlėmis. Padėkite savo mažajam ugniagesiui skubėti į pagalbą su šiuo 10901 ugniagesių automobiliu vaikams, kuris turi žybsinčius švyturėlius ir garsinę sireną! Šis lengvai konstruojamas žaislinis gaisrinės automobilis turi atidaromą stalčių ir kopėčias. Mažiesiems patiks padėti ugniagesiams iškelti katę iš sukonstruojamo medžio! Į rinkinį įeina 2 DUPLO figūrėlės ir katės figūrėlė.
 
• Rinkinyje yra 2 LEGO® DUPLO® figūrėlės: ugniagesys, vaikas ir katės figūrėlė. 
• Rinkinį sudaro vaikams skirtas ugniagesių automobilis su mirksinčiais švyturėliais, garsine sirena, pakreipiamomis kopėčiomis ir atidaromu stalčiumi ir sukonstruojamas medis. 
• Paspauskite mygtuką, įjunkite švyturėlius ir garsą ir skubėkite į pagalbą su mažyliams skirtu raudonu gaisrinės automobiliu! 
• Padėkite drąsiajam ugniagesiui užlipti kopėčiomis ir išgelbėti medyje įstrigusią katę. 
• Naudokite šiuolaikiškus veikėjus ir smagiai žaisdami vaidmenimis inscenizuokite gelbėjimo operacijas ir pagerbkite tikruosius didvyrius. 
• Padėkite savo vaikui įgyti pagrindinių konstravimo įgūdžių su šiuo lengvai sukonstruojamu modeliu. 
• Šis ugniagesių žaislas yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams. 
• LEGO® DUPLO® gaminiai yra paprasti naudoti, smagūs ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms. 
• Yra keli LEGO® DUPLO® miestelio gaminiai, kuriuos jūsų vaikas gali rinkti ir kasdien žaisti atpažįstamame DUPLO pasaulyje. 
• Sujunkite su rinkiniu „10903 Gaisrinė“ ir patirkite dar daugiau smagių ugniagesių tematikos akimirkų. 
• Ugniagesių automobilio matmenys: daugiau kaip 10 cm (3 col.) aukščio, 14 cm (5 col.) ilgio ir 7 cm (2 col.) pločio.
 
 
Rekomenduojamas amžius: 2+
Detalių skaičius: 21.Klientų atsiliepimai apie šią prekę