Prekių katalogas

LEGO® 10886 DUPLO Mano pirmieji automobiliai

1-2 d.d.

Delivery time on 2021 06 16

Prekės kodas 311436

15,59 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius34
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius3-4, 0-2
LytisBerniukams
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 10886 DUPLO Mano pirmieji automobiliai
15,59 €
 
LEGO® 10886 DUPLO Mano pirmieji automobiliai
 
 
Ikimokyklinukams patiks konstruoti ir perkonstruoti spalvotus automobilius su LEGO® DUPLO® rinkiniu „Mano pirmieji automobiliai“. Padėkite jiems surūšiuoti kaladėles pagal spalvą ir sukonstruoti žaislinį sraigtasparnį, taksi automobilį, šiukšliavežę ir ugniagesių automobilį arba išmaišykite visas kaladėles ir kurkite begales lengvai sukonstruojamų automobilių iš vos kelių stambių DUPLO kaladėlių. Žaisdami su šiuo smulkiosios motorikos įgūdžius lavinančiu ir bet kokio ikimokyklinuko vaizduotę žadinančiu klasikiniu automobilių rinkiniu vaikai mokysis kurti ir judėti. DUPLO kaladėlės yra smagios bei saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
Ikimokyklinukams patiks konstruoti ir perkonstruoti spalvotas transporto priemones su LEGO® DUPLO® 10886 rinkiniu „Mano pirmieji automobiliai“. Padėkite jiems surūšiuoti kaladėles pagal spalvą ir sukonstruoti žaislinį sraigtasparnį, taksi automobilį, šiukšliavežę ir ugniagesių automobilį vaikams iki 3 metų arba išmaišykite visas kaladėles ir kurkite begales lengvai sukonstruojamų automobilių iš vos kelių stambių DUPLO kaladėlių. Žaisdami su šiuo klasikiniu vaizduotę lavinančiu automobilių rinkiniu vaikams iki 3 metų ikimokyklinukai mokysis kurti ir judėti. DUPLO kaladėlės yra smagios bei saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
• Rinkinyje rasite 4 konstruojamas LEGO® DUPLO® transporto priemones: ugniagesių automobilį, sraigtasparnį, taksi automobilį ir šiukšliavežę. 
• Taip pat rasite šviesoforu puoštą kaladėlę ir kaladėles su langų, vairuotojų ir keleivių atvaizdais. 
• Kurkite ir puoselėkite ryšį su savo mažu vaiku bei lavinkite jo smulkiosios motorikos įgūdžius konstruodami šias kultines transporto priemones. 
• Įkvėpkite mažuosius pasitelkti vaizduotę ir kurti nuostabius įvairių spalvų automobilius! 
• Lavinkite mažųjų socialinius ir emocinius įgūdžius skatindami juos žaisti smagius žaidimus vaidmenimis su personažais, keliaujančiais šiais mielais žaisliniais automobiliais mažiems vaikams. 
• Šie žaisliniai automobiliai ir sunkvežimiai skirti vaikams iki 3 metų yra ideali dovana ikimokyklinukams. 
• Neribotos LEGO® DUPLO® žaislų rinkinių dovanojamos kūrybinio žaidimo galimybės yra tikra mažų vaikų kūrybinio mąstymo mokykla. 
• LEGO® DUPLO® gaminiai yra smagūs ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms. 
• Ugniagesių automobilio matmenys: daugiau kaip 11 cm (4 col.) aukščio, 9 cm (3 col.) ilgio ir 6 cm (2 col.) pločio. 
• Sraigtasparnio matmenys: daugiau kaip 9 cm (3 col.) aukščio, 9 cm (3 col.) ilgio ir 6 cm (2 col.) pločio. 
• Taksi automobilio matmenys: daugiau kaip 6 cm (2 col.) aukščio, 9 cm (3 col.) ilgio ir 6 cm (2 col.) pločio. 
• Šiukšliavežės matmenys: daugiau kaip 7 cm (2 col.) aukščio, 10 cm (3 col.) ilgio ir 6 cm (2 col.) pločio.
 
Rekomenduojamas amžius: 1½+
Detalių skaičius: 34.Klientų atsiliepimai apie šią prekę