Prekių katalogas

LEGO® 42141 TECHNIC McLaren Formula 1™ lenktynių automobilis

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2025304

143,99 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® TECHNIC
Amžius18+
Išskirtinės savybės +
• Modelis Formulės 1™ gerbėjams. Sukonstruokite 2022 metų „McLaren“ F1 automobilį su šiuo LEGO® Technic™ McLaren Formula 1 lenktynių automobilio (42141) konstravimo rinkiniu suaugusiems.
• Glaudus bendradarbiavimas. LEGO® dizaineriai artimai bendradarbiavo su „McLaren Racing“ komanda, tad abi ekspertų komandos kūrė savo automobilio modelius vienu metu, kad spėtų iki 2022 metų lenktynių sezono.
• Sukurtas pagal tikrą automobilį. Su tokiomis ypatybėmis kaip V6 cilindrų variklis su judančiais stūmokliais, vairo mechanizmu, pakaba ir diferencialu preciziškam manevravimui.
• Projektas suaugusiems. Ši „McLaren F1“ kopija leis suaugusiems LEGO® konstruotojams visiškai pasinerti į savo aistrą, mėgautis prasmingu konstravimu ir sukurti gražią puošmeną.
• Matmenys. LEGO® Technic™ McLaren F1 modelis yra 13 cm aukščio, 65 cm ilgio ir 27 cm pločio.
• Išsamios konstravimo instrukcijos. Pridedamas ne tik modelio konstravimo vadovas, bet ir žurnalas su instrukcijomis, kuriose pasakojama apie „McLaren Racing“ ir LEGO® dizainerių bendradarbiavimą.
• Rėmėjų lipdukai. Vainikuokite modelį rėmėjų lipdukais, kurie puošia ir tikrąjį F1 lenktynių automobilį.
• Sveiki atvykę į „zoną“. LEGO® Technic™ visata kupina sudėtingų konstruojamų modelių suaugusiems LEGO gerbėjams, ieškantiems malonios konstravimo patirties ir gražios kolekcinės puošmenos.
• Aukšta kokybė. „LEGO® Technic“ komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart gerai susijungia.
• Svarbiausia sauga. „LEGO® Technic“ komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 42141 TECHNIC McLaren Formula 1™ lenktynių automobilis
143,99 €
Sukurkite be galo detalų LEGO® Technic™ McLaren Formula 1™ lenktynių modelį
Nesiblaškykite. Susikaupkite kaip lenktynių lyderis. Metas konstruoti be galo detalų LEGO® Technic™ McLaren Formula 1™ lenktynių automobilio 42141 modelį. Kai kirsite finišo liniją, pajusite begalinį pasididžiavimą ir turėsite įspūdingą kolekcinį modelį, kuris bylos apie jūsų atsidavimą. Sukurtas artimai bendradarbiaujant LEGO Group ir „McLaren Racing“ Besiruošiant 2022 metams LEGO Technic dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo su „McLaren Racing“ kūrėjais. Abi ekspertų komandos kūrė savo modelius vienu metu, dėl to tai buvo išskirtinis bendradarbiavimas. Ši LEGO Technic versija turi V6 cilindrų variklį su judančiais stūmokliais, vairo mechanizmą, pakabą ir diferencialą kaip ir tikrasis automobilis. Užveskite savo aistrą Lenktynininkai tai vadina „zona“. Didelio susikaupimo būsena, būtina norint pasiekti geriausių rezultatų. Dabar metas jums patekti į šią „zoną“ sutelkiant visą dėmesį į mėgstamų automobilių kūrimą su LEGO Technic rinkiniais, skirtais suaugusiems ir kolekcinių automobilių gerbėjams.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę