Prekių katalogas

LEGO® 76911 SPEED CHAMPIONS „007 Aston Martin DB5“

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2028630

22,38 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius298
LEGO SerijosLEGO® SPEED CHAMPIONS
Amžius8+
Išskirtinės savybės +

• Atraskite „007 Aston Martin DB5“ – visame pasaulyje žinomo 1964-ųjų sportinio automobilio „007 Aston Martin DB5“ žaislinę kopiją iš „LEGO® Speed Champions“ (76911).

• Kas dėžutėje? Viskas, ko reikia, kad galėtumėte sukonstruoti „007 Aston Martin DB5“ LEGO® kopiją, taip pat Džeimsą Bondą™ iš filmo „Mirtis palauks“ minifigūrėlė su žaisliniu veržliarakčiu.

• Kolekcinis modelis žaisti ir eksponuoti. Sukonstruokite nuosavą „Aston Martin DB5“, demonstruokite jį draugams ir smagiai lenktyniaukite su kitais „Speed Champions“ automobiliais.

• Dovana bet kokia proga. Šį 298 dalių „007 Aston Martin DB5“ modelį iš „LEGO® Speed Champions“ galima dovanoti gimtadienio arba bet kuria kita proga vaikams nuo 8 metų amžiaus, automobilių entuziastams ir Džeimso Bondo™ gerbėjams.

• Matmenys. „007 Aston Martin DB5“ modelis yra 5 cm aukščio, 17 cm ilgio ir 7 cm pločio.

• Nereikia baterijų. Šiam kolekciniam „007 Aston Martin DB5“ iš „LEGO® Speed Champions“ pakanka jūsų vaizduotės.

• Interaktyvios konstravimo instrukcijos. Priartinkite, pasukite ir apžiūrėkite modelius iš visų pusių su programėle „LEGO® Builder“, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

• Mėgaukitės neprilygstama transporto priemonių naujove. „LEGO® Speed Champions“ konstravimo rinkiniai suteikia vaikams ir suaugusiesiems galimybę apžiūrėti vienus garsiausių pasaulyje automobilių.

• Dėmesys kokybei. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.

• Išbandytas saugumas. Visi LEGO® konstruojami žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.

CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO® 76911 SPEED CHAMPIONS „007 Aston Martin DB5“
22,38 €

Vaikams, automobilių entuziastams ir Džeimso Bondo™ gerbėjams patiks šis kolekcinis visame pasaulyje žinomo „007 Aston Martin DB5“ modelis – žaisti ir eksponuoti.

„LEGO® Speed Champions“ konstravimo rinkinys „007 Aston Martin DB5“ (76911) suteikia 8 metų ir vyresniems vaikams, automobilių entuziastams ir įvairaus amžiaus Džeimso Bondo™ gerbėjams galimybę rinkti, konstruoti ir tyrinėti vieną žinomiausių pasaulyje sportinių automobilių. Šioje tikslioje LEGO kopijoje, kuri puikiai tinka pašėlusio greičio žaidimams ir eksponavimui, atsispindi legendinio 1964-ųjų britų sportinio automobilio elegancija ir nesenstantis rafinuotumas. Puikiai papildo bet kurią „Speeds Champions“ kolekciją! Šis sportinio automobilio „Aston Martin DB5“ kolekcinis modelis turi lietus sidabro spalvos stipinų ratlankius, keturis papildomus registracijos numerius iš skirtingų Džeimso Bondo filmų ir Džeimsą Bondą iš „Mirtis palauks“ minifigūrėlę. Įkūnija inžinerinį genialumą „LEGO Speed Champions“ konstravimo rinkiniai – tai sumažintos pažangiausių ir garsiausių pasaulio automobilių kopijos. Kokybiški modeliai yra populiarūs tarp vaikų ir suaugusiųjų, nes jie idealiai tinka eksponuoti ir smagiai lenktyniauti su kitais „Speed Champions“ serijos automobiliais.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę