Informacija
Prekių katalogas

LEGO® 71772 NINJAGO Krištolinis karalius

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2027493

47,59 €
 
 
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius722
LEGO SerijosLEGO® NINJAGO
Amžius9+
Išskirtinės savybės +
• Nindzės ir piktadario kovos žaidimo rinkinys. Vaikai, žaisdami vaidmenimis su šio LEGO® NINJAGO Krištolinis karalius (71772) konstravimo rinkinio minifigūrėlėmis, gali atkurti TV serialo „NINJAGO®: Crystallized“ scenas.
• 5 minifigūrėlės – išskirtinis ir iki šiol niekur nematytas Lloyd, taip pat Krištolinis karalius, Harumi, Keršto akmens sargybinis ir Akmeninis keršto karys kovos scenoms žaisti.
• Piktadario žaislas. Krištolinis karalius gali pavirsti į lankstomą kentaurą su 4 kojomis, 2 rankomis, sparnais, dideliu kardu ir skydeliu krūtinėje minifigūrėlei pritvirtinti.
• Daugiau nindzės nuotykių. Ieškokite kitų 7 žaidimo rinkinių pagal TV serialą „NINJAGO®: Crystallized“, įskaitant Lloyd auksinis ultra drakonas (71774) ir Nya samurajės X ROBOTAS (71775).
• Dovanos idėja LEGO® gerbėjams. Šis 722 dalių konstravimo rinkinys yra puiki gimtadienio dovana vaikams nuo 9 metų amžiaus, kurie mėgsta įsikūnyti į nindzes.
• Eksponavimo modelis. Krištolinis karalius yra 26 cm aukščio, 30 cm ilgio ir 40 cm pločio, todėl gali tapti išskirtine vaiko miegamojo puošmena.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• LEGO® NINJAGO® didelis pasirinkimas. Vaikai žaidimu su savo nindzių herojais gali rinktis iš didelio drakonų, šventyklų, robotų ir transporto priemonių pasirinkimo.
• Aukšta kokybė. Nuo pat 1958 m. LEGO® konstravimo kaladėlės gaminamos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai be nindzių jėgos.
• Patikrintas saugumas. Su LEGO® konstravimo kaladėlėmis atliekami griežti bandymai, siekiant užtikrinti, kad jos atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKonstruktoriai
LEGO® 71772 NINJAGO Krištolinis karalius
47,59 €
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę