Prekių katalogas

LEGO® 10870 DUPLO Ūkio gyvūnėliai

7-14 d.d.

Delivery time on 2020 08 15

Prekės kodas 274276

Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius16
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius5-6, 3-4, 0-2
LytisBerniukams ir mergaitėms
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 10870 DUPLO Ūkio gyvūnėliai
7,99 €
LEGO 10870 DUPLO Ūkio gyvūnėliaiMažiesiems gyvūnų mylėtojams patiks rūpintis šiais ūkio gyvūnais. Padėkite jiems uždaryti vištą vištidėje, nuvesti paršiuką ir veršiuką prie lovio ir vandens kibiro ir paglostyti draugišką katę. Ikimokyklinukams lengva pastatyti vištidę ir tai yra puiki ankstyvųjų konstravimo įgūdžių praktika. Rinkinyje yra 4 gyvūnų figūrėlės.
Detalių skaičius: 16.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę