Prekių katalogas

LEGO® 10884 DUPLO Mano pirmieji balansuojantys gyvūnai

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 09 26

Prekės kodas 311428

14,24 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius15
LEGO SerijosLEGO® DUPLO
Amžius3-4, 0-2
LytisBerniukams
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl kūdikių žaislų saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 10884 DUPLO Mano pirmieji balansuojantys gyvūnai
14,24 €
 
LEGO® 10884 DUPLO Mano pirmieji balansuojantys gyvūnai
 
 Maži vaikai patirs marias džiaugsmo mokydamiesi konstruoti ir balansuoti su LEGO® DUPLO® rinkiniu „Mano pirmieji balansuojantys gyvūnai“! Smagiai dėliokite ryškiaspalvius džiunglių gyvūnus ant sūpynių pačiais įvairiausiais būdais ir pamatykite, kaip šis mielas balansavimo žaislas pakrypsta! Iš stambių DUPLO kaladėlių nesunkiai sukonstruosite ir perkonstruosite spalvotus gyvūnus – beždžionę, dramblį, tigrą ir pandą, o 2 papildomomis kaladėlėmis subalansuosite ar paremsite sūpynes, kad jos nesvyruotų. DUPLO kaladėlės yra saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
Maži vaikai patirs marias džiaugsmo mokydamiesi konstruoti ir balansuoti su LEGO® DUPLO® 10884 rinkiniu „Mano pirmieji balansuojantys gyvūnai“! Smagiai dėliokite ryškiaspalvius džiunglių gyvūnus ant sūpynių pačiais įvairiausiais būdais ir pamatykite, kaip šis mielas balansavimo žaislas pakrypsta! Iš stambių DUPLO kaladėlių nesunkiai sukonstruosite ir perkonstruosite spalvotus gyvūnus – beždžionę, dramblį, tigrą ir pandą, o 2 papildomomis kaladėlėmis subalansuosite ar paremsite sūpynes, kad jos nesvyruotų. DUPLO kaladėlės yra saugios ir specialiai pritaikytos mažoms rankutėms.
 
• Rinkinyje rasite sūpynių balansavimo elementą ir 4 sukonstruojamų gyvūnų – beždžionės, tigro, dramblio ir pandos – dėliones ir 2 papildomas kaladėles. 
• Smagiai praleiskite laiką kartu su mažaisiais konstruodami trimates gyvūnų dėliones ir lavinkite jų kalbinius įgūdžius kalbėdamiesi apie skirtingus džiunglių gyvūnus. 
• Dėliokite gyvūnus ant šių ikimokyklinukams skirtų sūpynių ir, perkeldami juos iš vienos pusės į kitą, stebėkite, kaip sūpynės pakrypsta. 
• Papildomomis kaladėlėmis paremkite sūpynes ir eksponuokite šį vaikams skirtą įvairiaspalvį žaislą su gyvūnais! 
• Neribotos LEGO® DUPLO® žaislų rinkinių dovanojamos kūrybinio žaidimo galimybės yra tikra mažų vaikų kūrybinio mąstymo mokykla. 
• LEGO® DUPLO® gaminiai yra paprasti naudoti bei smagūs ir specialiai pritaikyti mažoms rankutėms. 
• Šis žaidimo rinkinys su gyvūnais yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams. 
• Kiekvieno gyvūno matmenys: daugiau kaip 8 cm (2 col.) aukščio, 6 cm (2 col.) ilgio ir 3 cm (1 col.) pločio. 
• Sūpynių balansavimo elemento matmenys: daugiau kaip 4 cm (1 col.) aukščio, 19 cm (7 col.) ilgio ir 6 cm (2 col.) pločio.
 
 
Rekomenduojamas amžius: 1½+
Detalių skaičius: 15.Klientų atsiliepimai apie šią prekę